Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Абонамент

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    National Geographic България Форуми -> Разни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
elena_kaneva

МнениеПуснато на: Сря Мар 11, 2009 7:18 pm    Заглавие: Абонамент Отговорете с цитат

Здравейте на всички!
Бих искала да споделя проблем с абонамента за списанието. Абонирах се миналия месец чрез Офис 1, но не сам получила нито едно списание до сега Crying or Very sad Обещаха ми да проверят и да ми се обадят по телефона и... не ми се обадиха! Имали ли сте подобен проблем и към кого да се обърна в този случай?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
admin
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2009 9:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Ако имате проблем с абонамента, моля, обадете се на тел 02/970 6849 или 0800 12321. Можете да пишете и на адрес: abonamenti@sbb.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
admin
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2009 1:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, Елена!

В Абонаментния център на Санома Блясък България няма регистриран абонат на име Елена Кънева (или Канева), както и няма отчетен абонамент от Office 1 Superstore към Санома Блясък България, сключен през миналия месец. Също така, в Абонаментния център няма постъпило обаждане с рекламация за неполучено списание от лице на име Елена Кънева (или Канева). Моля, свържете се с нас на телефон 0800 12321 или по електронната поща на адрес: abonamenti@sbb.bg, за да уточним каква е ситуацията.

Поздрави!

Николай Караджов

Директор Издания

Санома Блясък България
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
elena_kaneva

МнениеПуснато на: Пет Мар 13, 2009 1:31 pm    Заглавие: Abonament Отговорете с цитат

Здравейте!
Благодаря за бързия отговор - ще се свържа с Вас по e-mail Very Happy
Върнете се в началото
elena_kaneva

МнениеПуснато на: Пет Мар 13, 2009 3:27 pm    Заглавие: Абонамент Отговорете с цитат

Здравейте отново!

Бих искала да Ви благодаря за своевременните действия! Благодарение на Вашата намеса, ми се обадиха ми се от Централата на Офис 1 и ме увериха, че ще получавам списанието следващите три месеца!

Поздрави и благодарности:
Елена Кънева
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    National Geographic България Форуми -> Разни Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети