Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

абонамент или купуване всеки месец?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    National Geographic България Форуми -> Разни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ghost

Местожителство: In the midlle of nothing

МнениеПуснато на: Вто Фев 12, 2008 3:41 pm    Заглавие: Re: hahaha Отговорете с цитат

petencetopepi написа:
vie se radvaite 4e si polu4avate broevete,az hodih pone 5 pati za parviq broi i o iznenada o6te parviq ne sam si polu4ila ne znam kakvo pravqt s tezi dostavki hodih do po6tata i dnes poneje sam napisala dopoiskvane v adresa i nomera i adresa na po6tenskiq klon obadiim se sled 3-toto hodene minaliq mesec i ot tam mi kazaha 4e ne bilo korektno koe ne e korektno tova 4e sam napisala osven nomera na po6tenskiq klon i adresa i izlizalo 4e rabotq tam i KVO OT TVA PITAM AZ jenata v po6tata mi kaza 4e nezavisimo dali raboti6 tam ili ne pratkite se polu4avat na edno i sa6to mqsto.TOGAVA ZA6TO NE SI SVAR6AT RABOTATA???
a v po6tata kazaha 4e ve4e 2-ri broi sa dostavili v ponedelnik 6te otida i 6te gi napravq ludi prosto mi pisna ako se naloji 6te otida do agenciqta za za6tita na potrebitelite 6te podam jalba i AKO I TOVA TRQBVA 6TE GI SADQ ZA PROPUSNATI POLZI
omrazna mi v skapanata ni darjava nikoi da ne si var6i ka4estveno rabotata!!!!a v obra6tenie ot glavniq redaktor/direktor namira6to se v paketa za abonament se kazva:PARVI 4ETETE LIUBIMOTO SI SPISANIQ kak parvi POSLEDNI ILI VAOB6TE NE GO 4ETETE 6TOTO NEKADARNITE NI SLUJITELI NE SI VAR6AT RABOTATA KA4ESTVENO!!TOVA MOGA DA KAJA NA 4ITATELITE

6TE SADQ NEKADARNICITE DETO NE SI VAR6AT RABOTATA ZA6TOTO MI PISNA OT TARTEI KOITO SAMO TI VZIMAT PARITE!!!!!!!!!!!!!!

Душка мога да ти кажа,че понякога пощите не ги дават!Мога да ти дам пример с сметките за мобилните телефони на мен,майка ми и брат ми-цяла година не си получавахме сметките,и майка ми ги направи луди тия от vivatel,а преди 3-4 дена от пощата дали на майка ми 3 кила сметки и на тях се оказало че има клейма на пощата за съответните месеци,а от пощата познават майка ми.Така тя си почупи нервите да вдига скандали на vivatel.
Все пак мога да ти дам и друг пример-бях абонат на друго списание и от пощата ми задържаха 2 месеца и негоот издателството ми го пращаха,но пощата го задържаше.Така че понякога е по-добре да си сигурен,че не е в пощата и тогава да съдиш които и да е! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nelita123

Местожителство: Ямбол, България

МнениеПуснато на: Вто Фев 12, 2008 5:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ще си го купувам живея в къща и пощата ми е достъпна за всеки които мине покрай нас а живея на доста оживина улица и ще бъде загуба на нерви и пари
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
JuJoNn

МнениеПуснато на: Съб Мар 08, 2008 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз си го купувам всеки месец, но от догодина ще се абонирам сигурно! Very Happy
Върнете се в началото
zlodey4eto

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2008 12:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По принцип съм за купуване всеки месец,защото при абонирането не се знае дали ще пристигне и дали ще е цяло а и дали няма да е раздърпано и скъсано.всеки може да го вземе от пощата Smile
Но тази година се абонирах първо заради голямото намаление ( вместо 60 лева платих 40 за 12те броя) а и заради подаръците.досега нямам проблеми- януарското и мартенското пристигнаха в първия ден когато излезе на пазара ( януарското беше смачкано на две,а мартенското беше скъсано по корицата),а февруарското незнаех че трябва да се вземе от Български пощи и до 20 февруари го чаках,накрая писах на НГ и те ми казаха да си го взема Smile ще видим следващите броеве как ще дойдат Smile
Върнете се в началото
italianpower

Местожителство: The world of Freelancer

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2008 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От първия издаден брой се абонирам и досега всички сав опаковани в найлон, в перфектно състояние...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ilia_geography

Местожителство: Софийско поле

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2008 6:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

italianpower написа:
От първия издаден брой се абонирам и досега всички сав опаковани в найлон, в перфектно състояние...
Ех, един на хиляда Smile .....Де да беше така и с останалите.Като гледам какви проблеми има с абонамента и с БГ ПОЩИ......
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
horus92

МнениеПуснато на: Пон Мар 10, 2008 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес си взех списанието.Картата за Пингвините си беше вътре и историческа карта на България.До сега не съм имал проблем с получаването.Списанието идва в перфектно състояние,но меже би е така,защото ходя да си го взимам от пощата.
ps.Някой може ли да ми разясни нещата с картата за Пингвините.Мислех,че като си купя книга и веднага ми правят отстъпка,а на листа пишеше нешто друго(за някаква сметка и такива работи).
Върнете се в началото
pipin

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2008 12:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно не всички имат късмет с абонамента.Дъщеря ми много хареса детския вариант и реших да я абонирам/промоцията беше доста изкушаваща/, но вече много съжалявам. От 8.05 всеки ден проверяваме най-редовно пощата , но уви желания брой не идва.Обаждах се 4 пъти до абонаментния център на Санома блясък- отговорите бяха"Ще проверим.Обадете се пак. Ние ще се обадим......."Днес последно ми казаха, че доставчика им е отбелязал, че го е оставил на 16.05. и повече не ги интересува.До сега НИЩО не е изчезвало от пощенската ни кутия, която се заключва и проверява редовно. Изразих съмнение, че не е оставено, при което ми казаха че доставчика им за цяла Софийска област бил много коректен /не пожелаха да кажат кой е/ и станаха много нелюбезни.Това е последния ми абонамент през Санома блясък и Офис 1. По-добре да бях си го купувала щях да избегна разочарованието на детето и да си спестя куп обаждания и нерви.
Върнете се в началото
italianpower

Местожителство: The world of Freelancer

МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2008 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Уреди списанието да идва в близката поща и да е до поискване. Пращат ти една бележчица, когато списанието дойде и ти отиваш и си го взимаш когато пожелаеш Smile
Преди да си го направя така и от моята кутия(заключвана и проверявана всеки ден) изчезнаха две списания, за които съм сигурен, че са били откраднати.
Върнете се в началото
goshawk

Местожителство: някъде из България

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2008 5:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз си купувам списанието, защото още нямам постоянна пощенска кутия, а това си наистина спешъл пратка.
Като си оправя пош. кутия ще се абонирам, защото много тичане му удрям за да си купя текущия брой!
Върнете се в началото
san4itYyY

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2008 6:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аааа аз си га купувам.Незнам така ми е по-удобно.А и аз жвея в къща атнова на много оживена улица така,че...
Върнете се в началото
0673073

Местожителство: ПЕРНИК

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2008 7:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също си го купувам,защото съм много дезорганизиран и не можах да уредя абонамента Embarassed Освен това си го купувам когато имам свободно време за губене за да го прочета внимателно Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес
san4itYyY

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2008 8:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

а така още една причина и аз съм така.Немога да си уридя абонамента и вече така съм свикнала...
Върнете се в началото
admin
Site Admin

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2008 8:34 am    Заглавие: Абонамент Отговорете с цитат

Често задавани въпроси за абонамента: http://www.sanoma.bliasak.bg/?cid=20

Последната промяна е направена от admin на Чет Юни 05, 2008 10:09 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
goshawk

Местожителство: някъде из България

МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2008 8:45 am    Заглавие: Re: Абонамент Отговорете с цитат

admin написа:
Често задавани въпроси за абонамента: http://www.sanoma.bliasak.bg/?cid=20

Само примен ли е така?
Линк'а нещо не се отваря като кликна на него.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    National Geographic България Форуми -> Разни Часовете са според зоната GMT
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети